Katalogové číslo: 4STNIT085
218.94 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 24.03 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 180 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 180 cm |
| Výška črepníka | 29 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev