Katalogové číslo: 4STNIT072
60.27 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.615 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 110 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 130 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev