Katalogové číslo: F00004943
113.78 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 12.488 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 135 cm |
| Výška | 130 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev