Katalogové číslo: 4STNIT087
Strelitzia nicolai (250-350)
3-4pp
578.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 63.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 150 × 270 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška | 300 cm |
| Priemer črepníka | 70 cm |
| Výška črepníka | 51 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev