Katalogové číslo: 4STNIT013
Strelitzia nicolai (140-160)
79.95 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.775 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 120 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 140 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Veľkosť listu | |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Kvitnúce | nie |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev