Katalogové číslo: 4STNIT140
141.45 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 15.525 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 140 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 140 cm |
| Výška črepníka | 36 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev