Katalogové číslo: 6DMPB713G
432.96 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 36 kg |
|---|---|
| Rozmery | 48 cm |
| Priemer | 56 cm |
| Výška | 48 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev