Katalogové číslo: 4STCOKK50
Stetsonia coryne
Branched
209.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.95 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 90 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Sivá |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev