Katalogové číslo: 4SPVIBP05
18.82 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.066 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 75 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 75 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev