Katalogové číslo: 4SPSSBU05
Spathiphyllum ‚Sweet Sebastiano‘
Bush
66.42 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 7.29 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 110 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev