Katalogové číslo: F00003032
23.25 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.551 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev