Katalogové číslo: CC0055177
Spathiphyllum ‚Sweet Lauretta‘ in Mineral
218.94 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.335 kg |
|---|---|
| Rozmery | 107 cm |
| Výška | 107 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | áno |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev