Katalogové číslo: CC0036793
145.14 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.035 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Fiberclay |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev