Katalogové číslo: F00001598
59.66 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.548 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 55 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev