Katalogové číslo: 6DMP5744M
52.89 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 26 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Výška | 26 cm |
| Hĺbka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev