Katalogové číslo: 6LIMSENO3
54.37 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 29 cm |
| Priemer | 29 cm |
| Výška | 29 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev