Katalogové číslo: F00004771
Sempervivum gemengd
Other
12.79 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.404 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Iný |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev