Katalogové číslo: F00003116
Sedum makinoi
Yellow
8.49 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.932 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Iný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev