Katalogové číslo: 4SCGCGS26
492.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 54 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 220 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 220 cm |
| Výška črepníka | 38 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Tvar kmeňa | Braided |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev