Katalogové číslo: CC0059968
Schefflera arboricola ‚Compacta‘ in Baq Terrazzo
Hydroculture
381.30 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 29.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 162 cm |
| Priemer | 46 cm |
| Výška | 162 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev