Katalogové číslo: CC0028644
Schefflera arboricola ‚Compacta‘ in Baq Line-Up
Hydroculture
683.88 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 24.48 kg |
|---|---|
| Rozmery | 48 × 192 cm |
| Dĺžka | |
| Hĺbka | 37 cm |
| Výška | 192 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev