Katalogové číslo: 4SCARVT38
Schefflera arboricola ‚Compacta‘
Branched
295.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 32.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 × 170 cm |
| Šírka | 95 cm |
| Výška | 160 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Multiple |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev