Katalogové číslo: 4SCARGS66
178.35 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 19.575 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 150 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 150 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Priemer črepníka | 34 cm |
| Tvar kmeňa | Braided |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev