Katalogové číslo: 4SCARSS46
Schefflera arboricola ‚Compacta‘
233.70 €
Na objednávku, dodanie do 28 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 25.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 160 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 160 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Multiple |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev