Katalogové číslo: 4SCARGS92
Schefflera arboricola ‚Compacta‘
553.50 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 60.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 230 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 230 cm |
| Priemer črepníka | 50 cm |
| Výška črepníka | 41 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Multiple |
| Tvar kmeňa | Braided |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev