Katalogové číslo: 4SCGABP10
9.72 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.067 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 25 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 30 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Žltá |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev