Katalogové číslo: 4SCAMSV06
455.10 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 49.95 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 200 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 200 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Dlaňovitý, Multiple |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev