Katalogové číslo: 4SCAMVT19
9 225.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 1012.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 400 × 950 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 400 cm |
| Výška | 950 cm |
| Výška črepníka | 90 cm |
| Priemer črepníka | 140 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev