Katalogové číslo: 4SCAMVT39
Schefflera actinophylla ‚Amate‘ (700-800)
Branched
7 995.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 877.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 370 × 825 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 750 cm |
| Priemer črepníka | 122 cm |
| Výška črepníka | 82 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený, Viac výhonový |
| Farba listov | Zelená |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev