Katalogové číslo: 4SCAMVT62
3 075.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 337.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 200 × 400 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška | 400 cm |
| Výška črepníka | 70 cm |
| Priemer črepníka | 88 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev