Katalogové číslo: F00005651
9.35 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.026 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev