Katalogové číslo: 4SAZETU22
86.10 €
Na objednávku, dodanie do 20 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 110 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev