Katalogové číslo: CC0057062
Sansevieria trifasciata ‚Laurentii‘ in Antwerp
169.74 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 83 cm |
| Priemer | 37 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Výška | 83 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev