Katalogové číslo: 4SAFSTU09
9.23 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.013 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 × 25 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 13 cm |
| Výška | 25 cm |
| Výška črepníka | 8 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev