Katalogové číslo: 4SACKBP35
Sansevieria ‚Comet Kichaka‘ 6/tray
15.50 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.701 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 45 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev