Katalogové číslo: 4SAAUTU06
Sansevieria aubrytiana 6/tray
14.15 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.553 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 35 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev