Katalogové číslo: F00006720
71.96 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.898 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev