Katalogové číslo: 6SBIMIWB5
211.56 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 19.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 50 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev