Katalogové číslo: 6DLRVA611
622.38 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Priemer | 80 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 59 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Materiál | Sklolaminát |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev