Katalogové číslo: 6FSTRIGO8
236.16 €
Na objednávku, dodanie do 35 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 66 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Výška | 66 cm |
| Hĺbka | 64 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev