Katalogové číslo: 6FSTPAWS6
242.31 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16 kg |
|---|---|
| Rozmery | 49 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hĺbka | 47 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev