Katalogové číslo: 6FSTJWS04
116.85 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Priemer | 45 cm |
| Výška | 35 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev