Katalogové číslo: F00006449
516.60 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 56.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev