Katalogové číslo: F00006527
3 082.38 €
Na objednávku, dodanie do 19 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 338.31 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 cm |
| Výška | 180 cm |
| Priemer črepníka | 77 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený, Viac výhonový |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev