Katalogové číslo: F00006479
378.84 €
Na objednávku, dodanie do 19 pracovných dní.
| Hmotnosť | 41.58 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 54 cm |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev