Katalogové číslo: F00005584
5.90 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.648 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev