Katalogové číslo: 4RHIPHA20
97.17 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.665 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 60 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Iný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev