Katalogové číslo: 4RHMAHA20
121.77 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.365 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 70 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 70 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev