Katalogové číslo: 4RHMAHA25
100.86 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.07 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 60 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev