Katalogové číslo: 4RHEXB032
246.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 27 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 × 170 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Výška | 170 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Multiple, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev